ECTACO Inc. anoncovalo první e-učebnice jetBook Color

Společnost ECTACO Inc. (pobočka – ECTACO Česká s.r.o.) představila jako první ve světě celovečerní e-učebnice pro školy jetBook Color, udělaný na základě technologií barevného elektronického papíru (Color E-Ink). Přístroj, vážící 554 gramů, nahrazuje tradiční školní učebnice, časopisy a slovníky. Jedním z podstatných rozdílu jetBook Color od konkurentů, je přítomnost barevného 9,7 palcového displeje, vizuálně blízkého k standardní stránce školních učebnic.

Přístroj obsahuje následující věci: kurz přípravy ke zkouškám, soubor učebnic pro 6. třídu střední školy, příručky z matematiky, fyziky, chemie, biologie a geografie, interaktivní periodickou tabulku prvku, soubor knih pro domácí četbu, grafickou a vědeckou kalkulačku, Oxfordské slovníky s výslovností, zaznamenaný(nahraný) profesionálními mluvčími – rodilí mluvčí, kurz rychlého čtení, lingvistické křížovky a mnoho dalšího. Rozlišení obrazovky je 1600×1200 pixelů, procesoru – 800 MHz, učebnice podporuje paměťové karty typu microSD, Wi-Fi, 3G, GPS a USB 2.0.

 

ECTACO anoncovalo první e-učebnice jetBook Color
ECTACO anoncovalo první e-učebnice jetBook Color

 

Elektronická učebnice je spojena s učitelskou konzoli s pomoci které učitel může blokovat stahování aplikací, které nejsou spojené s vzdělávacím procesem, testovat znalosti studentů na dálku a při práce ve třídě.

Společnost ECTACO Česká s.r.o. odhaduje, ze první prodej teto novinky jetBook Color se uskuteční již v polovine prosince roku 2011.

ECTACO Info.

www.ectaco.cz, www.ectaco.es, www.ectaco.fr

 

Reklamy

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s

%d bloggers like this: