ECTACO.SK | Ručný skener ECTACO/C-Pen 3.5 Bluetooth.

Bezdrôtový Bluetooth ručný scanner ECTACO/C-Pen 3.5 Vás  oslobodí od písania na klávesnici. Aby ste sa vyhli chybám a získali čas, stačí  posúvať pero riadok po riadku po texte, alebo číslach alebo čiarového kódu a  tieto informácie sa okamžite objavia vo Vašej aplikácii. Hlavnou  charakteristikou scanneru C-Pen 3.5 sú miniatúrne rozmery (130x18x32 mm) a  hmotnosť iba 68g. Veľkosť skenovaného písma môže byť v rozmedzí 5 až 22  tlačových bodov. Rýchlosť čítania skenera je 15 cm / s. Pripojiť ho môžete  takmer k akémukoľvek počítaču prostredníctvom Bluetooth, cez  USB port. Vhodný  je tiež pre elektronické prekladové slovníky. Veľmi dobre ho  môžete využiť napr. s prekladovým slovníkom pre Windows.

 

Prístroj spĺňa úlohu ručného skeneru. Vďaka jednoduchej obsluhe a taktiež malým  rozmerom robí ho veľmi nápomocným v každodennej práci v úrade, v škole, v  domácnosti… ECTACO/C–Pen 3.5 skenuje nielen tlačený text ale  taktiež bankové čiarové kódy.
Skenerom ECTACO/C–Pen 3.5 je  možné jednoduchým spôsobom zadávať do počítača text z knižiek, dokladov, článkov, vďaka čomu práca s dokladmi je ešte viac ľahšia. ECTACO/C–Pen 3.5   umožňuje rýchle a ľahké zadávanie tlačených dát do počítača, preto je tiež často  využívaný osobami, ktoré si cenia pohodlie šetrenie časom a taktiež starajú sa o  pracovný komfort.
ECTACO/C-Pen 3.5 svojim vzhľadom pripomína fixku.  Skenovanie textu sa vykoná presunutím zariadenia ponad tlačený text. Zoskenovaný  text sa ukáže v počítači vo vybranej aplikácii, na mieste kde bol postavený  kurzor. Vysokú kvalitu prevodu textu zabezpečuje ABBYY FineReader OCR softvér s  podporou viac ako 180 kazykov (vrátane slovenčiny)

 

Cena: 3.325 Czk bez DPH.

 

objednavka

 

www.ectaco.sk, www.cpen.cz

Reklamy

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s

%d bloggers like this: